*  Metin2 Hızlı level atlama
0
Yorum
182
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Moderator
*****
Şuan Çevrimdışı
7
(Mesajlar)
5
(Konular)
May 2020
(Kayıt Tarihi)
6
(Rep Puanı)
#1
04-05-2020, 3:00 (Son Düzenleme: 04-05-2020, 3:02, Düzenleyen: Muraturhan.)
Açıklama

İlk olarak hızlı bir şekilde level atlamak istiyorsanız karakter tercihi olarak iki seçeneğiniz var:

Zihinsel Savaşçı /Mental Warrior
Büyülü Silah Sura /Weaponry Sura

Bu iki class, elimizde ki en seri kasılabilicek iki classtır (sınıftır).

Zihinsel açtığınız taktirde bana kalırsa oyun sonuna kadar solo bir şekilde kasabilirsiniz. Aynı şekilde suraylada öyledir fakat, bunlar dışında bir sınıf açtığınız taktirde, olay biraz iç iteme dönmeye başlıyacaktır. İster bedensel olun, ister okçu ninja olun hiç biri size bu iki sınıfın verdiği imkanları solo kasarken sağlamayacaktır.


Bu iki sınıf dışında bir class istiyorsanız;
Bu iki classı'da oynamak istemiyorsanız elimizde ki diğer seçenekleri değerlendirelim.

Ilk olarak Shaman / Şaman'dan başlayalım;

Bu class'ımız tek başına (solo) kasarken oldukça zorlanmaktadır. Her class'ta olduğu gibi burda da iki adet skill hocamız vardır ve bunlar Dragon Force Shaman / Ejderha Gücü Şaman ile Healing Shaman / İyileştirici Şaman olmaktadır.

Dediğim gibi kasmanız solo olarak zordur fakat sizin şöyle bir avantajınız olacaktır; bir slot bile kesmeden 60-70 level'e vurabilme imkanınız vardır. Başlarda zaten 30-35 level'e kadar rahat rahat kasabilirsiniz hatta 40'a kadar çıkabilir bu sınır. Fakat sonrası için Ejderha Gücü Şaman olduysanız, siz tüm partilerde aranan bir class'sınız. Vadi'nin ortasında (So), zindanda, şeytan kulesinde..

Bu karakterimiz solo'dan ziyade grup karakteridir.

İkinci olarak Ninja'dan devam edelim;

Bu class'ımızı solo kasma imkanımız oldukça düşüktür. Defans'ı bir hayli düşük olduğundan dolayı garibim yatar yatar kalkar. Fakat elinize bir yay ve ok aldığınız vakit inanın en azından örümcek zindanına kadar partilerde kasabilirsiniz yani yaklaşık 54-55 Level'e kadar. Çünkü siz toplayan bir class'sınız insanların gitmesine gerek kalmadan. Kim ihtiyaç duymaz ki size? Ama dediğim gibi iç iteminiz artık iyiyse 55 Level'den sonra solo kasabilirsiniz gayet mükemmel bir şekilde. Aynı şekilde Zindan'da da solo ilerleyebilirsiniz. Fakat dediğim gibi iç item eksikliği burda gene size sorun yaratıcaktır.


Son class'ımıza gelelim; Lycan,

Bu üstadımız oldukça az oynanmakta oyunda fakat oyunun en son çıkan karakteri olduğu gibi oyunda en çok damage'ı vuran üstadımız budur. Bu üstad zaten belirli bir seviyeye kadar kendi bölgesinde kasıldıktan sonra, solo kasılma yeteneği olan bir class'tır fakat diyeceğim tekrardan çünkü karakterin gene 55 Level'den sonra iç itemlerinin çok sıkı olması gerekmekte.


Level Atlamak
Yeni gelen itemlerle artık kasmamız inanılmaz kolaylaştı bana kalırsa. Hatta 10 Lv'a kadar bu silahlar sayesinde Ayılarda bile kasılabilirsiniz..

1-10 Lv

3 Level'a kadar yabani köpek kesin, 5 Level'a kadar da aç kurt - kurt kesin.
5 Level olduğunuz vakit, gidip hocalaranızdan skillinizi seçin.
Eğer zihinsel savaşçı veya büyülü silah suraysanız 10 Level'a kadar ayılarda kasabilirsiniz.
Değilseniz, 7-8 Level'a kadar domuzları kesin o silahlar ile hepsini rahat rahat kesebilirsiniz.
8'den sonra Ayılara yönelin.

10-15 Lv

Biyolog göreviniz varsa unutmayın. Bu görevler çok önemliler ilerisi için.
Zihinsel veya büyülü suraysanız gidip 1. köydeki beyaz yeminlileri kesebilirsiniz teker teker.
Değilseniz 15'e kadar ayılarda kasılabilirsiniz. Eğer sorun yaşamazsanız yeminlilerde ki bana kalırsa bu silahlarla (oyunun yeni verdikleri) yaşamazsınız. Yeminlilere yönelin 1. Köydeki olmuyorsa Ayılarda devam edin

15-20 Lv

2. Köy'e geçme vaktimiz geldi. Geçtiğiniz gibi portalın ordaki Yeminli'lerde kasın. Orası genelde sürekli dolu olur bir parti bulun bulabilirseniz. 20 Lv'a kadar rahat bir şekilde orda kasılabilirsiniz.

20-25 Lv

Zorlanmıyorsanız 2. Köy'ünüzde ki yeminlileri es geçin ve ilerde ki slotlara saldırın. Eğer denediyseniz ve ilerde ki slotları kesemiyorsanız Yeminli'ler dışındakileri. Mecbur Yeminlilere dönün ve 23'e kadar burda kasın. 23'ten sonra ilerde ki slotlarda sorun çekiceğinizi düşünmüyorum.

25-35 Lv

2.Köy'de Yeminliler artık exp vermemeye başlamaktadır 25'ten sonra neredeyse. Direk ilerdeki slotlara yönelin. Eğer Mavi Bayrak'taysanız Imhanın Portal'ının orası mükemmel bir slot bölgesidir. 35'e kadar burda kasacaksınız.

35-40 Lv

Bu iki Level arası isterseniz Vadi'de girişteki orkları kesebilirsiniz veya Çöl'e gidip orda ki iyi slot alanlarında kasılabilirsiniz. Benim tavsiyem hızlı level almak isterseniz Yongbi Çöl'üdür. 40'a kadar buralarda devam edin, başka çaremiz yok Smile

40-50 Lv

Alın çarınızı Vadi'nin ortasına gidin, Siyah Orklara. Burda açıkçası ben 54 Level'e kadar farm (level atlamak için kasılmak) yaptım. Şahsen isterseniz dediğim gibi 54'e kadar kasılanabilinen bir alan fakat 50 Level daha verimli bir son olabilir burası için. Şamansanız, partiye girin. Ninjaysanız slotları toplayacağınızı söyleyip gene partiye girin. Exp verimini elinizden geldiğince iyi tutun.

50-61 Lv

İtemi olmayanlar için, yani ilk defa kasılanlar için söylemek gerekirse Örümcek Zindan'ı 1. Kat sizi 10 Lv götürmek zorunda. Fakat itemleriniz iyiyse, 55 Lv'da 2. kata çıkabilirsiniz. Benim tavsiyem 55-56 Lv'a kadar 1. katın başında kasın, 60-61 Lv'a kadar ise 1. katın sonunda kasın. 61 olduğunuzda 61 Lv zırhınızıda alıp 2. kata çıkın.

61-75 Lv

Bu iki Level arası oyunda ki kasılabilicek en iyi yer, örümcek zindanı 2. kattır. 73-75 arası ne kadar ölü exp gelsede, başka çareniz yok level almak için. 65 e kadar 2. kat başında kasabilirsiniz. 65'ten 75'e kadar örümceklerle dolu odalardan birinde sürekli slot kesmek zorundasınız eğer hızlı level almak istiyorsanız. Hatta 70'e vurduktan sonrada direk 2. kat sonu kırmızı oda ve onun hemen bir önceki odasında kasın 75'e kadar.

75-85 Lv

Kızıl orman sonunda dilerseniz kasılabilirsiniz. İtemleriniz iyi değilse 77-78'e kadar 2. kat sonunda devam edebilirsiniz veya Kızıl Orman sonunda 85'e kadar exp alabilirsiniz. Ama diyorsanız ki benim itemler metin taşı mübarek, Gidin sürgün mağarasına, 90' Lv'a kadar farm (level atlamak için kasılmak) yapabilirsiniz.


Hızlı Menü:
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi