*  Drakensang Online Nedir ve Nasıl Oynanır ?
0
Yorum
159
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Administrator
*******
Şuan Çevrimdışı
41
(Mesajlar)
37
(Konular)
Apr 2020
(Kayıt Tarihi)
5
(Rep Puanı)
#1
04-05-2020, 21:49 (Son Düzenleme: 04-05-2020, 21:52, Düzenleyen: Ali Yılmaz.)
DrakenSang Nedir ?

Bigpoint’in 3 boyutlu RPG türündeki fantazi tarayıcı oyunu Drakensang Online; kaliteli grafikleri, etkileyici görsel efektleri ve akıcı oynanabilme özelliğiyle client gerektiren oyunlara adeta meydan okuyor. Oyuna başladığınız andan itibaren tarayıcıda olduğunuzu unutacak, kendinizi Drakensang Online‘ın büyülü dünyasının içinde canavarlarla savaşırken bulacaksınız.

Çok sayıda görev içeren Drakensang Online‘da verilen görevleri yerine getirerek hem hızla gelişebiliyor hem de ödül olarak silah, para ve malzeme kazanabiliyorsunuz.

Birbirinden vahşi mistik canavarlarla donatılmış birbirinden ilginç bölgelerin yer aldığı oyunda NPC’lerin bulunduğu koruma altında olan bir şehir merkezi de (town) mevcut. Buradaki NPC’lerden ihtiyacınız olan enerji ve büyü iksirlerini, yeni silah ve kıyafetler gibi çeşitli envanterleri satın alıp, sahip olduğunuz eşyaların özelliklerini yükseltebilir, isterseniz diğer kullanıcılara satabilirsiniz.

Birbirlerine göre üstün ve düşük özelliklerin bulunduğu 4 farklı sınıf seçeneği sunan Drakensang Online sizi macera dolu bir yolculuğa davet ediyor.DrakenSang Oyun Bilgileri ve Hikayesi:

Drakensang Online – Dracania'nın çağrısına cevap ver ve bir Efsane ol.

Tehlikeli canavarlar ve büyük ganimetlerle dolu korkutucu topraklarda, hayal bile edemeyeceğin destansı bir yolculuğa çık.

Bir zamanlar barışçıl bir ülke olan Dracania artık karanlığın gölgesinde, şeytanların ve iblislerin işgali altında. Drakensang Online'a, Online Action-RPG dünyasına, zebanilerin yeri titrettiği ve her yere terör hissettirdiği, gerçek kahramanını arayan topraklara hoş geldin. Ander dünyasındaki acımasız iblis ile yüzleşmeye hazır mısın? Bigpoint'in bu browser (tarayıcı) oyununda gidebileceğin en uzak noktaya doğru yola çıkmaya hazır mısın? Korucu, Ejderha Savaşçısı, Çember Büyücüsü ya da Cüce... İstediğin karakteri seç ve buzlu dağların, ıssız steplerin, imkansız zindanların ve boğucu bataklıkların içinden geç, cesaretini göster ve ömür boyu unutumayacağın destansı bir macerada kendini göster! Drakensang'ın yeni kahramanı olarak Dracania'nın tutsak yurttaşlarını özgürlüklerine kavuşturabilir misin?

Karakter sınıfları

Drakensang Online'da dört karakter sınıfından biri ile kendini göster Senin ve diğer oyuncuların bir kahraman olarak yola çıkacağı bu görevde başarılı olursan bir efsaneye dönüşecek, başarısız olursan Ander dünyasında bir dipnot olarak kalacaksın. Rakiplerinin gözbebeklerindeki korkuyu görebilecek kadar yetenekli bir savaşçı mısın? O zaman Ejderha Savaşçısının yakın savaş yetenekleri Drakensang Online'daki yolculuğun için tam sana göre. Pek çok ölümcül silahla donatılmış Ejderha Savaşçısı en belalı düşmanlarını dize getirmek için salt gücüne ve çelik gibi kararlılığına güveniyor. Belki de rakiplerini büyülemek, kontrol altına almak ve yok etmek için kadim büyülerden ve iksirlerden yararlanmak istersin. Zafere giden yolda bilgiye değer veren ve nesiller boyunca pek çok yeni ölümcül büyü ve iksir üreten zeki savaşçıların son örneğini Çember Büyücüsü oluşturuyor. Ya da Ejderha Savaşçısı veya Çember Büyücüsünün yerine Drakensang Online doğasının muhteşem güçlerini kullanan bir kahramana dönüşmek için Dracania'daki yolculuğuna Korucu olarak devam edersin. Vahşi yaşamın bilgeliğine sahip olan ve bunun etkileyici bir şekilde kullanan Korucu rakiplerini alt etmek için kurnazlığına ve hızına güvenir. Sonuncu ve en yeni karakter olan Cüce Buhar Teknisyeni. Kuvvetli ve icatları seven Buhar Teknisyeni tek bir şey bilir: Bilinen dünyanın en hünerli yaratıklarından biridir ve sadece bir kaç boru ve vida ile bir silah bile yapabilir. Bu buluşları sayesinde meşhur Teknisyenler Locasının Cüceleri savaşta terör estirir.

Yoğun Bölgeler, Etkileyici Canavarlar ve Ödev Dolu Görevler

Bigpoint'in hit aksiyon role-play oyununun geniş kapsamı daha oyunun en başında anlaşılıyor. Her biri kendine özel tehlikelerle dolu uçsuz bucaksız bölgeler, en becerikli kahramanları bile zorlayacak görevler ve en korkusuz ve gözüpek savaşçıların bile kanını donduracak canavarlar ve yaratıklar. Drakensang Online çamur dolu bataklıklardan nemli ve karanlık mağaralara ve efsanevi harebelerden ve kalelerden suların derinliklerine, buzlu dağlara ve sahil bölgelerine kadar çok geniş bir bölgeyi kapsıyor. Drakensang Online'ın bu her bölgesinde güzellik ve umut var ama tehlike, her an bir köşedeni zindanlardan çıkmaya hazır, pusuya yatmış ve ağına düşürebileceği kahramanları korkudan titretmeyi bekliyor. Önünde uzunan uzun ve rüzgarlı yolda aklını, bedenini ve ruhunu eğitmen için Drakensang Online sana silahlarını bilemen ve savaş gücünü geliştirmen için pek çok görev ve ödül sunuyor. Ayrıca aksiyon PvP savaşları ile devam ediyor. Böylece istersen diğer oyuncularla karşılıklı PvP savaşlarına katılabilir, onları PvP arenalarında yenerek kendini daha da geliştirebilirsin.

Kendi Kahramanını Sen Şekillendir, Kendi Yolunu Sen Çiz

Duria'daki yolculuğun boyunca kahramanını, gerçekten olmak istediğin kahramana dönüştürebilirsin. Drakensang Online'da özelleştirilebilir bir yetenek ağacı sana inanılmaz güçler sunuyor. Bu güçler arasından uygun gördüklerini seçebilir, istediğin zırh ve silahları alabilir ve korkusuz bir kahramanın sahip olması gereken her şeyi bulabilirsin. Üstelik malzeme ve nesneler neredeyse hiç bitmiyor. Duria'nın barışçıl insanlarını kurtarmaya yönelik her bir görev heyecan ve unutulmaz bir macera vaat ediyor.


Drakensang Oyun İçi Oynama Videosu:Oyundan Resimler :

[Resim: 7084ffc1ef6e9050d1b5d48d198ee28b.jpeg]
[Resim: b34a7924dd349cf88eb804cd0c924081.jpeg]
[Resim: 8f98aafe54c69d7b88d3ac5e0b60969c.jpeg]
[Resim: 502cbfc4a5d938ec7f9b3149309b3638.gif]


Hızlı Menü:
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi